4 kategorie, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze biura

4-kategorie-które-należy-brac-pod-uwagę-1

Firmy posiadają swoje biura w różnych częściach świata. Istnieje wiele rodzajów biur – od tych starodawnych, pamietających jeszcze czasy Commodore64, aż po najnowocześniejsze owoce świeżych inwestycji, które skupione są w centrach wielkich metropolii. Mimo dużej liczby powstających biurowców firmy wciąż mają dylematy związane z wyborem odpowiedniego miejsca na zakotwiczenie swojego zespołu pracowników. Ważne jest, aby przy podejmowaniu tak poważnej decyzji pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

  1. Lokalizacja.

Nie jest tajemnicą, że dobra lokalizacja w centrum miasta w dzisiejszych czasach to skarb. A jeśli dodatkowo jest to miasto położone w istnym sercu kraju (jakim jest Łódź), to nie warto dłużej się zastanawiać. Biurowiec Imagine spełnia oba wymagania. Znajduje się w trzecim co do wielkości mieście Polski, które zajęło 5. miejsce w rankingu miast przyjaznych biznesowi. Biurowiec położony jest w ścisłym centrum Łodzi, niedaleko Galerii Łódzkiej i PKP Łódź Fabryczna. Pracownicy jak i inwestorzy na pewno docenią tak dogodne położenie.

  1. Nowoczesność.

Każda firma na miarę XXI wieku powinna móc poszczycić się biurami w nowoczesnym lokalu, bogatym w technologiczne udogodnienia i gadżety, takie jak windy, monitoring, ochrona, BMS – czyli system zarządzania budynkiem czy specjalnie przygotowane archiwa oraz małe magazyny. To wszystko mieści się w modernistycznych murach biurowca Imagine.

  1. Komfort i użyteczność.

Ważne jest, aby budynek, w którym chcemy założyć swoje biuro, był wygodny i posiadał miejsca użyteczne dla jego pracowników. Mowa tu przede wszystkim o parkingu, który gwarantował będzie schronienie dla kilkuset pojazdów. Ponadto ważne są też takie strefy jak dział restauracyjny, który bez problemu można zaaranżować jako kantynę. Warto wspierać zdrowy tryb życia swoich pracowników i zaoferować im specjalne szatnie i prysznice zadedykowane głównie rowerzystom. W biurowcu Imagine, oprócz biurowych, dostępne będą także powierzchnie handlowo-usługowe oraz tarasy, które mogą gwarantować idealny odpoczynek podczas przerwy w pracy w ciepły, słoneczny dzień.

  1. Estetyczny wygląd miejsca.

Ważnym aspektem wyboru biura jest zwrócenie uwagi na jego wygląd, zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny. Wiadomo, że wszystkim przyjemniej i bardziej efektywnie pracuje się w miejscach ładnych, ciekawie zaaranżowanych i zaprojektowanych z myślą o ich samopoczuciu. Dużo zieleni nie tylko wewnątrz biura, ale i wokół budynku, którą to tworzą liczne łódzkie parki, to dużo pozytywnej energii dla każdego. Fontanna umiejscowiona w centrum Imagine pozwoli wyciszyć się wszystkim ją odwiedzającym. Dodatkowo należy mieć na uwadze także całą bryłę biurowca, która świadczy o nowoczesnym designie tego miejsca.